VINYL FEST

Архітектори: Віталій Собченко, Артем Свіріновський
Локація: Харків
Функціональне призначення: фестиваль, соціальний проект
Площа: 1615 м2
Статус: реалізовано  
Рік створення: 2019

Architect: Vitaliy Sobchenko, Artem Svirinovsky
Location: Kharkiv
Function: festival, social project
Size: 1615 м2
Status: completed 
Year: 2019

 

v1v1

Основою концепції стало об'єднання хороших людей. Нам подобається, коли навколо посмішки, коли в атмосфері любов, турбота і святковий настрій. З цими емоціями ми зіштовхуємся кожний день, але вони настільки швидкоплинні, що частіше ми навіть не концентруємося на них.

Тому Vinyl збирає своїх друзів і раптових зацікавлених перехожих, щоб вони зробили тайм-аут та прислухались до свого внутрішнього відчуття.

Незмінною частиною символіки фестивалю – є різнокольорові прапорці. В залежності від тематики, сезону або локації до прапорів ми додавали асоціативні елементи на зображеннях. Цього разу ми вклали одразу декілька мотивів: це і святковий настрій від прапорців, і особливість локації в нарису будівлі, і зв’язок з природою.

The basis of the concept was the association of good people. We appreciate atmosphere of love, care and laugh. We face each day with these emotions, but we do not focus on them very often

It will never be too late to stop and listen to true feelings inside.

The colorful flags are a permanent part of the symbolism of the festival. We add some symbols to image depend on season, location or type of event. At this time, we have invested several motives at once: this is the festive mood of the flags, and the feature of the location in the sketch of the building, and the connection with nature.

v2v2

На центральних вулицях Харкова завжди голосно та сумбурно, – це велика буря енергії, що тримає тебе у певному ритмі, - але чарівність цього міста в тому, що на відстані у декілька кроків ти поринаєш у зовсім іншу атмосферу. Її неможливо описати, вона дуже різна в залежності від локації. Раптово узимку ми знайшли неймовірно затишне подвір’я з будівлею, яка потребувала реставрації. Це також приводить до характерної риси Харкова, адже в його історичному досьє було багато подій, тому такі об’єкти не шкодять цьому місту, а навпаки роблять його особливим. Фантазія одразу перенесла проекцію фестивалю до знайденого простору.
Ми були не перші, хто помітив особливість цієї локації - вочевидь вона немов магніт притягує до себе увагу і концентрує там особливу енергію, тому вуличні художники знайшли у цьому місці простір для свого самовиразу.

In Kharkiv it's a huge storm of energy that holds you in a certain rhythm. The charm of this city is that in a few steps you are immersed in a completely different atmosphere. Suddenly in winter, we have found an incredibly cozy yard with a building that needed restoration. This also leads to a characteristic feature of Kharkiv, such objects do not harm this city, but on the contrary make city special. We immediately transferred the projection of the festival to the found space.
This building is a source of special energy, so street artists have found space in this place for their own words.

v3v3
v4v4
v5v5
v6v6
v7v7

Ми натхненно ділилися своєю ідеєю, і багато людей почали цікавитись та допомагати з реалізацією проекту. Кожний ставав причасним до цієї справи. Упродовж нашої підготовки до фестивалю ми збирали все більше однодумців – це утворило наш слоган: #СамиСебеФест

Разом ми вирішили сказати про екологію: ми сортували сміття, прибирали територію, підтримували виробників еко-продуктів. Розповіли про художні та ремеслові студії: влаштували декілька майстер-класів, щоб ближче познайомитися зі справою талановитих людей та зрозуміти їхню мотивацію займатися цими речами. Ми прикрашали територію своїми руками з підручних матеріалів та художніх об’єктів.

This project is designed to open the way for people to the other side of life, and to show that each of us is moving through the process.
Our slogan is “You Make This Fest To Yourself”

Together, we decided to say about ecology: we have sorted garbage, cleaned the territory, supported the producers of eco-products. We talked about artistic studios: they arranged several master classes to become more familiar with the affairs of talented people and to understand their motivation to do these things. We decorated the territory with our own hands from materials and art objects.

v8v8
v9v9
v10v10
v11v11

Vinyl Fest – це не про найскладніші речі, про дрібниці, але саме вони роблять людину причетною до важливих справ. І тепер цей фест не просто світський захід, де ти проводиш декілька вільних годин.

Проект робить тебе причасним до його створення, а отже залишає тебе небайдужим та натхненним робити по-справжньому важливі вчинки

Vinyl Fest is not about the complicated things, it is about details, that make a person involved in important matters. And now this fest is not just an event where you spend a few free hours.

This festival impress you to be indifferent and inspired to do truly important things.

v12v12
v13v13
v14v14
v15v15
v16v16
v17v17
v18v18
v19v19